BOOK APPOINTMENT

 

KAS IR MICROBLADING TEHNIKA?

MICROBLADING TEHNIKĀ NETIEK IZMANTOTS APARĀTS. Šī unikālā tehnoloģija ļauj pigmentu ievadīt ar zīmuļveida rīku, kurā nofiksēts nazītis, kas sastāv no vairākām vienreizējām adatām. Adatas ir trīs reizes plānākas nekā tās, ko izmanto aparātos, un pigmenta ievades dziļums nesasniedz dermu. Šādi iegūstams īpaši smalku, dabisku matiņu efekts. Microblading procedūra ir maiga un nesāpīga. Rezultāts saglabājas līdz 5 gadiem. Procedūrā tiek izmantoti sertificēti augu pigmenti, kas ir biezāki nekā tie, kurus izmanto permanentajam grimam. Laika gaitā šis pigments pamazām izzūd, taču nemaina krāsu.

 

GALVENĀS MANUĀLĀS TEHNIKAS PRIEKŠROCĪBAS:

  • Procedūra ir ievērojami nesāpīgāka un ir ātrāka nekā izmantojot aparātu;
  • Tiek sasniegts ļoti dabīgs rezultāts;
  • Nav tetovējuma efekta;
  • Procedūras veikšanā neizmanto aparātu. Zīmuļa instruments ir lētāks un to ir vienkāršāk lietot;
  • Vienreizējās īpaši smalkās adatiņas ir 3 reizes smalkākas par pašu smalkāko aparāta adatu. Tāpēc „uzzīmētie” matiņi ir identiski dabīgajiem;
  • Tiek izmantots blīvs pigments, kurš nemaina krāsu un pakāpeniski izzūd;
  • Korekcija nepieciešama tikai, ja ir vēlme izcelt jau esošo rezultātu.

 

 


MANUĀLĀS TEHNIKAS DAŽĀDĪBA. KĀ IZVĒLĒTIES ATBILSTOŠU TEHNIKU?

KURSU PROGRAMMU VEIDO VAIRĀKAS MANUĀLĀ PERMANENTĀ GRIMA TEHNIKAS:

 

1. Slide & Tap MANUĀLĀ tehnika veicama neizmantojot aparātu. Šī tehnika sniedz ideālu uzacu formu viegli ēnojot, t. i., ievadot ādā dabīgu ļoti biezu pigmentu. Efekts ir līdzīgs izcelšanai ar ēnām, taču lielākā atšķirība ir tajā, ka tas saglabājas 7-9 mēnešus. Rezultāts ir īpaši dabīgs un neuzkrītošs, pilnībā nerada tetovējuma iespaidu. Uzacu forma, krāsa un intensitāte tiek izvēlēta atbilstoši sejas vaibstiem un klientu vēlmēm. Šī tehnika ir vispiemērotākā tām klientēm, kuras vēlas neuzkrītošu uzacu korekciju (atstarpju, rētu maskēšanu), kad ir pietiekami daudz dabisko matiņu.

 

2. 6D MANUĀLĀ tehnika veicama neizmantojot aparātu. Šī tehnika piešķir ideālu uzacu formu zīmējot matiņus, kas ir identiski dabīgajiem, t. i., ievadot ādā dabīgu ļoti biezu pigmentu. Rezultāts saglabājas 3-4 gadus. Rezultāts ir īpaši dabīgs un neuzkrītošs, pilnībā nerada tetovējuma iespaidu. Uzacu forma, krāsa un intensitāte tiek izvēlēta atbilstoši sejas vaibstiem un klientu vēlmēm. Šī tehnika ir vispiemērotākā klientēm, kuras vēlas pilnīgāku uzacu atjaunošanu, kad dabīgo matiņu nav daudz, vai starp tiem ir lielas atstarpes vai rētas.

 

3. ULTRA HD, visprogresīvākā MANUĀLĀ uzacu rekonstrukcijas tehnika veicama neizmantojot aparātu un izceļas ar ļoti dabīgu rezultātu. Dabīgajiem matiņiem identisku uzzīmēto matiņu efekts tiek panākts, izmantojot vairākus toņu pigmentu un īpašu vairākadatu tehnoloģiju. Rezultāts saglabājas 4-5 gadus. Rezultāts ir pārsteidzoši līdzīgs dabīgiem uzacu matiņiem. Uzacu forma, krāsa un intensitāte tiek izvēlēta atbilstoši sejas vaibstiem un klientu vēlmēm. Šī tehnika ir vispiemērotākā klientēm, kuras vēlas perfektu rezultātu. Tā būs piemērota arī, lai pilnībā atjaunotu uzacu formu, vai kad dabīgu uzacu tikpat kā nav, vai matiņi ir ļoti reti.

 

 

KATRA TEHNIKA JĀIZVĒLAS KLIENTAM INDIVIDUĀLI. TEHNIKAS IZVĒLE PIRMĀM KĀRTĀM ATKARĪGA NO DABĪGO UZACU STĀVOKĻA, MATIŅU DAUDZUMA UN BLĪVUMA. TĀPAT SVARĪGI ZINĀT ĪSLAICĪGAS (7-9 mēneši) VAI ILGLAICĪGAS (4-5 gadi) PIGMENTĀCIJAS SAGAIDĀMOS REZULTĀTUS. ULTRA HD EFEKTS IETEICAMS ĪPAŠI IZVĒLĪGIEM KLIENTIEM, KAS VĒLAS SASNIEGT PILNĪGU UN PERFEKTU REZULTĀTU.

 

0
0